close
تبلیغات در اینترنت
برخورد وحشیانه فرقه رجوی با خانواده ها

صفحه اصلی نقشه سایت بایگانی
کانال تلگرام ما
مصاحبه تحمیلی
href="http://alireza-azadeh.rzb.ir/post/50">'Slider
مقالات ویژه
Title
اطلاعیۀ شماره 1 جداشدگان فرقۀ رجوی در فرانسه
آلبانی و لیبرتی
تحلیل ها و نگرش ها
ما جدا شدگان دو دهۀ اخیر از فرقۀ رجوی در نتیجۀ سرکوب و خفقان حاکم بر تشکیلات سازمان او و ممنوعیت استفادۀ آزاد فردی از هر گونه وسایل ارتباطی نه تنها از تحولات و رویدادهای بیرون سازمان در رابطه با ایران و جهان به صورت واقعی و کامل نمی توانستیم مطلع شویم و به جز اخبار و تحلیلهای انتخاب و سانسور شده توسط رسانه های خود سازمان امکان دسترسی آزاد به اخبار و تحلیلها و نظرات در رابطه با این تحولات و رویدادها نداشتیم .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
موضوعات
آرشیو
لینک های دوستان
مارا در فیسبوک دنبال کنید
مصاحبه تحمیلی
ویدیو ویژه
مصاحبه تحمیلی
Image

مصاحبه های منتقدین و جداشدگان فرقه رجوی در تلویزیون مردم تیوی >در لینک زیر

مصاحبه های جداشدگان فرقه رجوی

برخورد وحشیانه فرقه رجوی با خانواده ها

عیسی آزاده
22:0
بازدید : 36

برخورد وحشیانه فرقه رجوی با خانواده ها

برای پنجمین بار خانواده های اسیران لیبرتی درمقابل زندان فرقه درعراق تجمع کردند و با التماس و آه و ناله خواهان  دیدار با عزیزانشان ولو در حد چند دقیقه شدند.خانواده های عزیز؛برای اسیران شیرینی و گل و تربت وطن را هدیه آوردند بودندو تقدیم کردند

 

برخورد وحشیانه فرقه رجوی با خانواده ها

 

برای پنجمین بار خانواده های اسیران لیبرتی درمقابل زندان فرقه درعراق تجمع کردند و با التماس و آه و ناله خواهان  دیدار با عزیزانشان ولو در حد چند دقیقه شدند.خانواده های عزیز؛برای اسیران شیرینی و گل و تربت وطن را هدیه آوردند بودندو تقدیم کردند اما مسولین کمپ که تفاوتی با رباط ندارند به دستور مژگان پارسیایی با فحاشی و توهین های که برازنده شخص رجوی است با خانواده ها برخورد کردند. بعد از حضور خانواده در مقابل کمپ یک خط تلفن مستقیم از اتقا مژگان به محل این درب کشیده شده است و مستمرا تحولات و حرفای خانواده به او منتقل می شود.

 

 مژگان پارسایی نیر با تلفن ماهواره ای مستمرا با مریم قجر در فرانسه در ارتباط است و تمام گزارشات خانوادها را تنظیم و بصورت گزارش نوبه ای با فاکس و ایمل و تلفنی ارسال می کند. البته در چنین وضعیتی تمام دستگاه فرقه رجوی در آماده باش کامل قرار می گیرد و سرکرده فراری فرقه شخص رجوی دستورات برخورد با خانواده ها را به مریم قجر داده و او به مژگان پارسایی منتقل می کند.

 

در این رابطه شایان ذکر است که کلیه افراد مقابل خانواده ها مسئولین فرقه در کمپ لیبرتی هستند و تعد اد دونفر از فیلم برداران نیز از سیستم تبلیغات فرقه می باشند. فرقه تاکنون در برابر تجمع خانواده ها لال شده و تا کنون هیچ اطلاعیه ای از ترس بی ابرویی اش صادر نکرده است. زیرا تهمت ها ن مارک هایی که به خانواده ها می زند انقدر اورا در انظار ایرانیان خارج از کشور و ارگانهای حقوق بشری بی ابرو کرده است که جرات اطلاعیه دادن ندارد. .بنابر سکوت گذاشته است..

 

براساس اخیار دریافتی در تمام ساعاتی که خانواده ها در جلو زندان رجوی در لیبرتی هستند. هیچ تحرکی از اسیران مشاهده نمی شود. فرقه کلیه برنامه عادی کمپ را تعطیل کرده است حتی ورزش روزانه اسیران را هم تعطیل کرده و برای همه نشست و کلاس جهت سرگرم کردن انها ایجاد کرده تا افراد در سالنهایی که کلیه درب و پنجره های انها مسدود شده است وبشدت افرادر تحت کنترل هستند؛ متوجه حضور خانواده نشوند و صدای انها را نشوند..علاوه براین جرات نکرده است که مشابه قبل تعدادی از نیروها را برای فحاشی در مقابل خانواده ها قرار دهد. ابن نکته مبین این است که وضعیت فرقه در کمپ بشدت متزلزل است و دیگر به هیچ کس بجز مسئولین قدیمی اش که انها هم چند ده نفر بیشتر نیستند اعتماد ندارد.و می داند که اسیران به محض اینکه با خانواده هایشان مواجه شوند. بدون شک و تردید پرده های رجوی را دریده و به خانواده ها ملحق خواهند. شد.

 

تشکیلات فرتوت و استراتژی به گل نشسته رجوی نفس های اخرش را می کشد و می خواهد با انواع ترفند این موج خانواده ها از سر بدر کند وپیش بینی می شود که در این رابطه با توجه به خطری که رجوی از ریزش نیروها در عراق احساس می کند. سرعت انتقال اسیران را افزایس دهد و مشخصا دنبال انتقال نیروهای بشدت مسئله دار از عراق به البانی است. با توجه به شرایط البانی و دست بازتری که فرقه در این کشور دارد کنترل نیروها برایش ساده تراست. خصوصا تحول میدانی در عراق و شکست های پی در پی برادر عقیدتی رجوی داعش تمام امید های واهی او را نقش بر اب شده است.و دیگر امیدی به بازگشت حزب بعث ممنحله و داعش در عراق ندارد.

 

رجوی در صدد بود تا تعیین تکلیف وضعیت سیاسی عراق به هر نحوی که شده با زد و بند و رشوهای کلان اسیران را در عراق نگهدارد اما مغلوبه شدن نبرد بر ضد داعش و تغیرات سیاسی در عراق باعث شده است  که  رجوی چمدان اش را بسته و مترصد است تاوضعیت بدتر نشده اسیران را از عراق به البانی انتقال دهد.

 

البته رجوی بی اینده تر از این شده است که در البانی هم بخواهد از این نمد کلاهی برای خودش بمالد باد تحولات و اگاه شدن اسیران و باز شدن چشمشان به دنیای ازاد ولو در حد البانی بدون شک صفوف فرقه را ترک و دنبال زندگی شان خواهند رفت.

 

اما این بی حرمتی به خانواده ها و و مداراکردن خانواده ها با تشکیلات رجوی و مسئولین او در زندان لیبرتی طولاتی نخواهد بود و خانواده ها طبعا در برابر این بی عدالتی ها ساکت نخواهند نشست و همیطور که ارکان رجوی را در لیبرتی به لرزه دراوردند. در البانی یا هر کجای دنیا هم که باشد پی فرزندان خود را خواهد گرفت و تا رهایی انها از داغ ..درفش . زنجیر رجوی ساکت نخواهند نشست.

 

بی سسب نبود که خانواده ها امروز پرده های رجوی را در هم دریدند و چشم در چشم مسئولین فرقه در مقابل کمپ لیبرتی فریاد در گلو خفه شده شان را سر دادند.که ای انسانهای خالی از مغز چرا و به چه دلیل و طبق چه قانونی مارا از دیدار با عزیزانمان منع می کنید. این چه زندانی است که زندانبانان ان هیچ رحم و مروتی ندارند و پایبند هیچ قانونی نیستند.

 

لذا ما جداشدگان حمایت قاطع خودرا ار خانوادهای عزیزمان که رنج سفر به عراق ناامن را متحمل شدند اعلام می کنیم و برایش توفیق و ارزوی سلامت داریم و امیدوارم که رجوی برای یک بار هم شده به ضجه مادران داغ دیده پاسخ دهد و اجازه دهد که خانواده با عزیزانشان دیدار کنند.  زیرا

 

با غل و زنجیر و با تهدید ارعاب نمی توان نیرو ها را نگهداشت گذشته اینرا نشان داده است .سازمانی که روزی ادعای هزاران رزمنده تا دنده مسلح را داشت الان با تعدادی انسانهای پیر و فرتوت و با کلکسیونی از بیماری های صعب الاعلاج لاف دردرغربت می نزد.و لاجرم با با ایجاد سیاهی لشکر از لهستان ورومانی و با اتباع عرب و افغان صورتش با سیلی سرخ نگهدارد.

 

بحرمتی به خانواده های داغدار و با ساحت وطن تراووشات ذهن و افکار پوسیده رجوی است که در کالبد باسیران دمده انها را به رباط تبدیل کرده و مطلق اسیران را برده فکری و فرقه نموده است. با دور نیست که شاهد ازادی اسیران باشیم و واین ننگ ابدی تا قیامت بر پیشانی رجوی باقی خواهد ماند.

 

عیسی ازاده پاریس

 

27/5/2016

 

مطالب مرتبط
مثلث شوم رجوی داعشی ؛ البغدادی ؛ پسمانده های حزب بعث پروژه شهید سازی برای خوراک تبلیغاتی شوء مریم ق
افشاگری در قلب اورسورواز (مقر فرقه رجوی)
توضیحات شاهدین نشست ها ی خودسوزی های مجاهدین در17 ژوئن 2003 در پاریس
ضیافت افطار یا سورچرانی؟
نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به آقای مایکل جیمز توتن روزنامه نگارآمریکایی
ایرج بسطامی وطن من Iraj Bastami
ملاقات سه ساعته هیأتی از جدا شدگان فرقۀ رجوی با معاون سفیر لهستان در پاریس
انتقال دو گروه 20 نفره در هفته اول تیرماه 1395
اعلام جدایی آقای مجتبی بیدقی ساکن هلند از فرقۀ رجوی
نامه مادر سعید حسینی
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
عیسی آزاده در مردم تیوی
مصاحبه تصویری آقای عیسی با آقای سربی
کانون آوا
قربانعلی حسین نژاد در مردم تیوی
مصاحبه تصویری آقای قربانعلی حسین نژاد با آقای سربی
کانون آوا
آخرین مطالب ارسالی
مطالب پر بیننده
مطالب پیشنهادی
گزارش تصویری
برخوردهای بی سابقۀ نگهبانان قلعۀ رجوی با خانواده ها
کانون آوا
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه جدید ترین مطالبی که در سایت قرار بگیرد به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

لطفا آدرس ایمیل را با www وارد نکنید.