close
تبلیغات در اینترنت
بیانیه‌ی خانواده‌ی ایران‌پوردرپاسخ به نامه‌ی سازمان مجاهدین خلق به نماینده‌ی دبیرکل سازمان مل

صفحه اصلی نقشه سایت بایگانی
کانال تلگرام ما
مصاحبه تحمیلی
href="http://alireza-azadeh.rzb.ir/post/50">'Slider
مقالات ویژه
Title
اطلاعیۀ شماره 1 جداشدگان فرقۀ رجوی در فرانسه
آلبانی و لیبرتی
تحلیل ها و نگرش ها
ما جدا شدگان دو دهۀ اخیر از فرقۀ رجوی در نتیجۀ سرکوب و خفقان حاکم بر تشکیلات سازمان او و ممنوعیت استفادۀ آزاد فردی از هر گونه وسایل ارتباطی نه تنها از تحولات و رویدادهای بیرون سازمان در رابطه با ایران و جهان به صورت واقعی و کامل نمی توانستیم مطلع شویم و به جز اخبار و تحلیلهای انتخاب و سانسور شده توسط رسانه های خود سازمان امکان دسترسی آزاد به اخبار و تحلیلها و نظرات در رابطه با این تحولات و رویدادها نداشتیم .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
موضوعات
آرشیو
لینک های دوستان
مارا در فیسبوک دنبال کنید
مصاحبه تحمیلی
ویدیو ویژه
مصاحبه تحمیلی
Image

مصاحبه های منتقدین و جداشدگان فرقه رجوی در تلویزیون مردم تیوی >در لینک زیر

مصاحبه های جداشدگان فرقه رجوی

بیانیه‌ی خانواده‌ی ایران‌پوردرپاسخ به نامه‌ی سازمان مجاهدین خلق به نماینده‌ی دبیرکل سازمان مل

عیسی آزاده
15:13
بازدید : 129

بیانیه‌ی خانواده‌ی ایران‌پوردرپاسخ به نامه‌ی سازمان مجاهدین خلق به نماینده‌ی دبیرکل سازمان مل

ا خانواده‌ی ایران‌پور برای عقاید و نظرات فرزندان خود محمدرضا و احمدرضا ایران‌پور که در کمپ لیبرتی محصور و محبوسند احترام قائل هستیم و از سفرهای مکرر به عراق در طی سیزده سال گذشته تنها یک خواسته داشته‌ایم و آن ملاقات با عزیزانمان تحت نظارت سازمان‌های بین‌المللی مسوول و بدون حضور عوامل سازمان مجاهدین می‌باشد.اکنون جای این سوال باقی است که چرا سازمان مجاهدین به‌جای این‌که اجازه دهد ما با فرزندانمان رو در رو ملاقات و صحبت کنیم اقدام به جعل نامه از سوی ایشان نموده است؟!!

یانیه‌ی خانواده‌ی ایران‌پور در پاسخ به نامه‌ی سازمان مجاهدین خلق به نماینده‌ی دبیر کل سازمان ملل متحد در عراق، آقای یان کوبیس

به‌نام خدا

 بیانیه‌ی خانواده‌ی ایران‌پور در پاسخ به نامه‌ی سازمان مجاهدین خلق به نماینده‌ی دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق، آقای یان کوبیس ، منتشر شده در تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۱۶ در سایت ایران افشاگر

 ما اعضاء خانواده‌ی ایران‌پور با قطع و یقین اعلام می‌داریم که نامه‌ی مذکور نوشته‌ی فرزند ما محمد‌رضا ایران‌پور نیست و این نامه را سران فرقه نوشته‌اند و به فرزند ما نسبت داده‌اند و بدون شک فرزندان ما احمدرضا و محمدرضا ایران‌پور از این نامه اولاً هیچ اطلاعی ندارند و در ثانی اگر هم مطلع باشند تحت فشارهای عدیده‌ی جسمی و روحی و نیز با تهدید و ارعاب از ایشان امضاء گرفته شده است.

ما برای مدعای خود ده‌ها شاهد زنده از افراد رها شده‌ی از زیر یوغ این فرقه داریم که حاضرند شهادت بدهند که فرزندان ما و بویژه محمدرضا – که نامه‌ی مذکور به او نسبت داده شده – به افراد جدا شده، مکرر اعلام کرده که با فریب و خدعه از ترکیه به عراق و اشرف برده شده‌اند و اصلا تمایل به حضور در این سازمان نداشته‌اند.

valedein iranpour - matn

liberti report - matn

 ما اعضاء خانواده‌ی ایران‌پور در تمام مراحل، با یکدیگر تصمیم گرفته‌ایم تا برای رهایی فرزندانمان تلاش کنیم. ما اعلام می‌داریم که افراد معمولی از طبقه‌ی متوسط جامعه‌ی ایران هستیم و وابسته به هیچ گروه یا نهاد دولتی نیستیم و تمام فعالیت‌های خود را مستقلا برنامه‌ریزی و اجراء نموده‌ایم.

 ما خانواده‌ی ایران‌پور برای عقاید و نظرات فرزندان خود محمدرضا و احمدرضا ایران‌پور که در کمپ لیبرتی محصور و محبوسند احترام قائل هستیم و از سفرهای مکرر به عراق در طی سیزده سال گذشته تنها یک خواسته داشته‌ایم و آن ملاقات با عزیزانمان تحت نظارت سازمان‌های بین‌المللی مسوول و بدون حضور عوامل سازمان مجاهدین می‌باشد. اکنون جای این سوال باقی است که چرا سازمان مجاهدین به‌جای این‌که اجازه دهد ما با فرزندانمان رو در رو ملاقات و صحبت کنیم اقدام به جعل نامه از سوی ایشان نموده است؟!!

homa iranpour - matn 1

بسیار روشن است که سازمان مجاهدین از ملاقات حضوری ما با فرزندانمان به‌شدت واهمه دارد زیرا خوب می‌داند که نتیجه‌ی ملاقات حضوری تنها تقاضای ترک لیبرتی و جدایی فرزندان ما از این سازمان خواهد بود. ما این ادعاهای منسوب به عزیزانمان را تنها درصورتی می‌پذیریم که در ملاقات حضوری و به دور از فشارهای روحی و روانی اعمال شده بر ایشان از سوی سازمان مجاهدین و بدون حضور عوامل سازمان مذکور و تحت نظارت سازمان‌های بین‌المللی بی‌طرف، توسط فرزندانمان بیان شود و تا فراهم نشدن شرایط مذکور این ادعاها چه بصورت نامه، بیانیه و یا مصاحبه دروغی بزرگ است که به فرزندان ما نسبت داده شده است. در نامه‌ی مذکور اعلام شده که ما اعضاء خانواده‌ی ایران‌پور فرزندان خود را تهدید کرده‌ایم.

اکنون این سوال مطرح می‌شود که چگونه ممکن است پدر، مادر، خواهر یا برادری عزیز هم‌خون خود را تهدید به مرگ یا قتل کند؟!! رفتار خشونت‌آمیز و تهدید به قتل هم‌نوعان و نزدیکان تنها در قاموس مناسبات داخلی فرقه‌هایی نظیر سازمان مجاهدین می‌گنجد و اعضاء خانواده‌ی ما از چنین افتراهایی مبرا هستند.

ما اعضاء خانواده‌ی ایران‌پور بنا به مشی انسان‌دوستانه‌ی خود،اعلام می‌داریم که خواستار صدمه دیدن هیچ‌یک از ساکنین لیبرتی و به‌ویژه فرزندان عزیز خود محمدرضا و احمدرضا ایران‌پور نبوده و نیستیم و ادعاهای مطرح شده در نامه‌ی منسوب به فرزند ما مبنی بر تهدید به قتل و خونریزی کذب محض است.

safarname part3 - matn2

ما اعضاء خانواده‌ی ایران‌پور تنها با تکیه بر عشق عمیقمان نسبت به یکدیگر و نسبت به دو فرزند دربندمان احمدرضا و محمدرضا ایران‌پور در سال‌های فراق و در تمام فعالیت‌هایمان برای داشتن ملاقات با عزیزانمان، تنها پیام عشق و محبت خود را نثار ایشان کرده‌ایم. ما فرزندان خانواده‌ی ایران‌پور این مهر و دوستی را در کانون خانواده و از وجود پر عطوفت پدر و مادرمان دریافت کرده‌ایم.ما به یقین می‌دانیم که دو عزیز دربندمان نیز وجودشان سرشار از محبت و عشق است نه نفرت و خشونت.

 عملکرد سازمان مجاهدین در انتشار نامه‌ی منسوب به محمدرضا که سراسر توهین به اعضاء خانواده است، شگردی نخ نما، کلیشه‌ای و بی کاربرد است و ما هرگز آن را باور نداریم.

 ما به سران سازمان هشدار می‌دهیم تا با استفاده از این شگردهای خدعه‌آمیز بیش از این بر طبل رسوایی خود نکوبد. اکنون ما به تمام نهاد‌های حقوق بشری به‌ویژه هیأت نمایندگی سازمان ملل متحد،کمیساریای عالی پناهندگان در عراق و نیز به دولت عراق در باره‌ی حفظ سلامت فرزندانمان در کمپ لیبرتی اعلام خطر می‌کنیم زیرا بیم آن می‌رود که سازمان مجاهدین برای ممانعت از حضور مجدد ما در مقابل لیبرتی، قصد آسیب رساندن به ایشان را داشته باشد.در پایان ما اعضاء خانواده‌ی ایران‌پور اعلام می‌داریم که همچنان بر حق طبیعی و مسلم خود برای ملاقات آزاد با فرزندانمان پافشاری می‌نماییم و از هیچ کوششی برای رهایی ایشان از حصارهای تنگ ذهنی و جسمی سازمان مجاهدینفروگذار نمی‌کنیم.

اعضاء خانواده‌ی ایران‌پور: عبدالحسین ایران‌پور پدر؛ طاهره‌ی تقی‌پور مادر،ماه‌منیر،هما،نرگس و راحله خواهران و عبدالحمید ایران‌پور برادر محمدرضا و احمدرضا ایران‌پور

 

مطالب مرتبط
مثلث شوم رجوی داعشی ؛ البغدادی ؛ پسمانده های حزب بعث پروژه شهید سازی برای خوراک تبلیغاتی شوء مریم ق
افشاگری در قلب اورسورواز (مقر فرقه رجوی)
توضیحات شاهدین نشست ها ی خودسوزی های مجاهدین در17 ژوئن 2003 در پاریس
ضیافت افطار یا سورچرانی؟
نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به آقای مایکل جیمز توتن روزنامه نگارآمریکایی
ایرج بسطامی وطن من Iraj Bastami
ملاقات سه ساعته هیأتی از جدا شدگان فرقۀ رجوی با معاون سفیر لهستان در پاریس
انتقال دو گروه 20 نفره در هفته اول تیرماه 1395
اعلام جدایی آقای مجتبی بیدقی ساکن هلند از فرقۀ رجوی
نامه مادر سعید حسینی
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
عیسی آزاده در مردم تیوی
مصاحبه تصویری آقای عیسی با آقای سربی
کانون آوا
قربانعلی حسین نژاد در مردم تیوی
مصاحبه تصویری آقای قربانعلی حسین نژاد با آقای سربی
کانون آوا
آخرین مطالب ارسالی
مطالب پر بیننده
مطالب پیشنهادی
گزارش تصویری
برخوردهای بی سابقۀ نگهبانان قلعۀ رجوی با خانواده ها
کانون آوا
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه جدید ترین مطالبی که در سایت قرار بگیرد به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

لطفا آدرس ایمیل را با www وارد نکنید.